سال 98 با گروهی از دوستانمون سعی کردیم یه کار تاثیر گذار انجام بدیم که یکی از نیازهای حوزه پوشاک بود. برنامه ریزی کردیم و تا اینکه اولین رویداد الگو رو که درباره نوآوری در بازاریابی آنلاین کسب و کارهای پوشاک است، با کمک حامیان، متخصصین و خیلی های دیگه داریم برگزار میکنیم.این رویداد قراره تو این صنعت به عنوان یک برنامه مد و تکنولوژی در آینده مطرح بشه و البته جایگاه اون قراره فقط توی دانشگاههای سراسر کشور باشه و در سطح ملی برگزار بشه. یعنی داریم سعی میکنیم که یه فضایی رو برای استارتاپ های حوزه مد و پوشاک به وجود بیاریم تا با تمرکز و شبکه سازی بهتری کسب و کار خودشون رو شروع و توسعه بدهند. اولین رویداد رو در تاریخ 27 بهمن ماه در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار کردیم و یک نمونه اولیه ای شد برای توسعه ایده های بهتر برای رویداد دوم.
الآن هم داریم رویداد الگو دوم رو برگزار میکنیم.

اگر دنبال شبکه سازی بهتر، ایجاد و توسعه کسب وکار خودت در فضای آنلاین هستی پس منتظر دومین رویداد ما باش که سوپرایز های بیشتری برات داریم و اینبار داریم سعی میکنیم با صنعت گردشگری تعامل کنیم تا یک کمپین مسولیت پذیری اجتماعی رو برای جوان های نسل خودمون ایجاد کنیم.

فرصت همکاری با الگو

اگر پر انرژی هستی، دغدغه چیزهای بهتری رو داری و میخوای عضوی از این تیم فوق العاده باشی، پس جای شما اینجاست . فرم زیر رو پر کن تا باهات تماس بگیریم.

راه های ارتباطی

شبکه های اجتماعی

محل برگزاری رویداد

تهران، دهکده المپیک ، دانشگاه علامه طباطبایی ،
دانشکده مدیریت